x

  Marina Rydzewo

  Dla wszystkich, którzy pragną niesamowitej przygody, lubią bliski kontakt z wodą i przepiękną przyrodę lub szukają spokoju na Mazurach przygotowaliśmy wyjątkowe miejsce - Marinę Rydzewo.

  Dla turystów i urlopowiczów przygotowaliśmy atrakcyjne modułowe domki wypoczynkowe (4 osobowe), położone przy samej plaży, w cieniu drzew. Wodniaków, żeglarzy, amatorów sportów wodnych zapraszamy do naszego kameralnego portu. Wszystkich głodomorów :) zapraszamy na pyszne jedzenie...

  W naszym bistro przygotowaliśmy dla Państwa dania z najwyższej jakości produktów z Warmii i Mazur. Staramy się stosować stare, często zapomniane przepisy naszych mam i babć. Wszystkie dania są świeże i przygotowywane na miejscu. 

  Proponujemy głównie: mazurskie ryby, dania mięsne, pierogi, kartacze, placki i naleśniki. Mamy również przygotowaną specjalną ofertę śniadaniową oraz desery.

  Port Marina Rydzewo funkcjonuje od 1995 rok roku, i aż do dziś jego prowadzenie sprawa nam olbrzymią satysfakcję. Nasi gości doceniają naszą otwartość i elastyczne podejście. Głębokość w porcie wynosi w zależności od miejsca i stanu wody na mazurach 1,20 - 1,80 m.

  Info o Rydzewie

  Rydzewo leży na cyplu rozdzielającym Niegocin i jezioro Boczne, ok.18 km na południe od Giżycka. Najłatwiej tu dojechać trasą Giżycko - Orzysz, z której należy zjechać we wsi Ruda. Latem kursują tu statki Żeglugi Mazurskiej (rejsy z Giżycka i Mikołajek). 

  Rydzewo to bardzo malownicza wieś, w której jest całkiem sporo zabytków, które nadają jej uroku i klimatu. Najstarszym i najcenniejszym jest zbudowany w XVI w. kościół stojący w centrum wsi, zachowało się w nim sporo oryginalnego wyposażenia (m.in. drzwi do zakrystii z XVI w. i ambona z XVII w.). We wsi jest też kilka murowanych zabudowań z przełomu XIX i XX wieku.

  Rezerwacja Noclegów

  W dalszym kroku będziesz mógł dodać więcej informacji

  do góry strony