x

  Kontakt

  Jeśli dzięki naszej stronie poznałeś lepiej Marinę Rydzewo i masz jakieś pytania, sugestie, chciałbyś się zapytać o wolne terminy lub inną formę współpracy - skontaktuj się z nami.

  Marina Rydzewo

  Mazurska 124, 11-513 Rydzewo
  telefon +48 603 595 060
  e-mail marinarydzewo@gmail.com
  www.marinarydzewo.pl

  Masz pytanie ? Napisz do nas.

  Klauzula informacyjna (RODO):

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marina Rydzewo, Mazurska 124, 11-513 Rydzewo
  2. kontakt z Administratorem Danych Osobowych: kontakt@marinarydzewo.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie (opcje: subskrypcji, konkursu itp.) a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej
  8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i dalszym procesie rekrutacji. Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i w dalszym procesie rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych wrażliwych w celu realizacji uzasadnionych potrzeb Administratora, w tym w związku z rekrutacją dziecka do placówki.

  Marina Rydzewo

  Dla wszystkich, którzy pragną niesamowitej przygody, lubią bliski kontakt z wodą i przepiękną przyrodę lub szukają spokoju na Mazurach przygotowaliśmy wyjątkowe miejsce - Marinę Rydzewo.

  Dla turystów i urlopowiczów przygotowaliśmy atrakcyjne modułowe domki wypoczynkowe (4 osobowe), położone przy samej plaży, w cieniu drzew. Wodniaków, żeglarzy, amatorów sportów wodnych zapraszamy do naszego kameralnego portu. Wszystkich głodomorów :) zapraszamy na pyszne jedzenie...

  W naszym bistro przygotowaliśmy dla Państwa dania z najwyższej jakości produktów z Warmii i Mazur. Staramy się stosować stare, często zapomniane przepisy naszych mam i babć. Wszystkie dania są świeże i przygotowywane na miejscu. 

  do góry strony